wydawnictwa polskie, Gumowski Marian, Pelczar Marian – Pieniądz Gdański 1814-1939, Gdańsk 1960

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:07:00
309850
Opis: wydawnictwa polskie, Gumowski Marian, Pelczar Marian – Pieniądz Gdański 1814-1939, Gdańsk 1960
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 117 stron formatu B5, oprawa kartonowa, niewielkie przybrudzenia, ale ładnie zachowany

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 143

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  40 zł
4)  24 zł