wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Katalog Podstawowych Typów Monet i Banknotów Polski oraz ..

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:04:00
310240
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Katalog Podstawowych Typów Monet i Banknotów Polski oraz Ziem Historycznie z Polską Związanych, Tom IV, Monety i Banknoty Okresu Porozbiorowego 1772-1886, Warszawa 1978 rok, 120 stron, Kopicki Edmund – Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych 1916-1978; tom V, część 1. Warszawa 1979; Kopicki Edmund – Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych 1916-1978; tom V, część 2. Warszawa 1979
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki, 120 + 243 + 203 strony formatu A5, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, ładnie zachowane, załamania tylnej okładki t. V cz. 2

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 169

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  100 zł
4)  30 zł
5)  26 zł