wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ..

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:03:20
310238
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych; Tom II - monety ostatnich Jagiellonów, Stefana Batorego i Zygmunta III 1506-1632; Warszawa 1976
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 312 stron formatu A5 + errata, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, niewielkie naddarcia krawędzi okładki

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 235

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  100 zł
4)  85 zł