wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ..

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:03:00
310237
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych - tom I Średniowiecze, cz. 2 Monety pomorskie, śląskie, mazowieckie i krzyżackie, Warszawa 1974, brak ISBN
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 186 stron formatu A5, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, niewielkie zagięcia krawędzi

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 160

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  30 zł