literatura numizmatyczna, Hess-Divo AG, Auktion 288, Goldmünzen von Danzig; Zurich, 24.10.2001

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:01:20
310265
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Hess-Divo AG, Auktion 288, Goldmünzen von Danzig; Zurich, 24.10.2001
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 56 stron opisujących 69 pozycji, twarda oprawa; największa powojenna aukcja gdańskich złotych monet, od Zygmunta II Augusta do Augusta III – 69 złotych dukatów i ich wielokrotności, każda moneta z opisem i ilustracją; bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 276

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  85 zł
4)  65 zł
5)  60 zł