literatura numizmatyczna, Katalog aukcyjny zbioru Zygmunta Chełmińskiego z Szarawki. Monety i medale..

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:01:00
310235
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog aukcyjny zbioru Zygmunta Chełmińskiego z Szarawki. Monety i medale polskie i z polską związane, Monachium 1904 (Reprint Poznań 1992)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 136 stron + lista wynikowa + 17 tablic, oprawa twarda, stempel własnościowy, nakład 50 egzemplarzy, katalog jednej z najbardziej znanych kolekcji nowożytnych monet polskich

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 332

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  40 zł
4)  38 zł