Zakończenie: 24-09-2020 20:00 ÷ 22:49
Węgry, 5 pengö, 1938
309242
900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rę... | I/I- |
100 zł szac. 100 zł 109 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 186
309631
Aw: Głowa cesarza zwrócona w prawo, wokoło M COMM ANT F F... | III- |
95 zł szac. 80 zł 148 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rzym prowincjonalny, brąz, 244-249
308663
Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP M IV... | III/III+ |
95 zł szac. 125 zł 172 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Austria, halerz (Händelheller), II poł. XIV w.
309658
Aw: Dłoń; Rw: Krzyż maltański, we wcięciach ramion po kulce | II- |
95 zł szac. 75 zł 85 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Śląsk, halerz miejski, 1422-1437
305452
Aw: Głowa św. Jana trzy-czwarte w lewo w obwódce , napis ... | II |
95 zł szac. 80 zł 178 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Meksyk, 8 reali, 1821 Mo JJ
308199
| IV+ |
95 zł szac. 100 zł 105 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Meksyk, 8 reali, 1881 Zs JS
308192
| III/III+ |
95 zł szac. 150 zł 56 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, denar, do 1323 r.
309641
Aw: Margrabia na wprost, po bokach cztery groty strzał, R... | II |
90 zł szac. 75 zł 127 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, denar, do 1323 r.
309653
Aw: Margrabia stojący na wprost, w polach dwa hełmy i dwi... | II- |
90 zł szac. 60 zł 120 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, denar, XIV w.
309651
Aw: Margrabia trzymający w obu rękach lilie, Rw: Krzyż, n... | II- |
90 zł szac. 60 zł 82 wyświetleń |
3 | zakończona |