Niemcy, denar, do 1323 r.

Niemcy, denar, do 1323 r.

Niemcy, denar, do 1323 r.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 20:58:20
309641
Opis: Niemcy - Brandenburgia - Dynastia Askańska 1134-1319, denar, do 1323 r., Aw: Margrabia na wprost, po bokach cztery groty strzał, Rw: Gwiazda w sześciokącie, zakończonym liliami
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.0 mm, 0.76 g, patyna
Literatura: Bft B1 592

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 127

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  48 zł