Polska, trojak, 1537

Polska, trojak, 1537

Polska, trojak, 1537

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 21:15:40
309275
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, trojak, 1537, Elbląg, końcówka legendy rewersu ELBINK
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: krążek delikatnie podgięty, ciemna patyna, rzadki
Literatura: Iger E.37.1.b (R3), Kop. 7091 (R3), Pfau 95

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 815

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  860 zł
4)  780 zł
5)  640 zł
6)  560 zł
7)  480 zł
8)  430 zł
9)  370 zł
10)  350 zł
11)  330 zł
12)  310 zł
13)  290 zł
14)  270 zł
15)  250 zł
16)  240 zł