Austria, halerz (Händelheller), II poł. XIV w.

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 20:54:40
309658
Opis: Austria, halerz (Händelheller), II poł. XIV w., Rottenburg, Aw: Dłoń; Rw: Krzyż maltański, we wcięciach ramion po kulce
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.4 mm, 0.70 g
Literatura: Saurma 1365, CNA M6/3-4

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 85

1)  95 zł
2)  90 zł