Węgry, 5 pengö, 1938

Węgry, 5 pengö, 1938

Węgry, 5 pengö, 1938

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:34:20
309242
Opis: Węgry - Miklos Horthy - regent 1920-1944, 5 pengö, 1938, Warszawa, 900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rękawie
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: lekko przetarte
Literatura: Huszár 2260, KM. 516

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 109

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  70 zł
4)  60 zł