Zakończenie: 03-09-2020 20:00 ÷ 22:46
Polska, medal z serii królewskiej - Mieszko I
308091
| I |
44 zł szac. 40 zł 151 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, żeton bity stemplem dukatowym, 1748
305404
wybity w 100. rocznicę Pokoju Westfalskiego | III/III+ |
130 zł szac. 120 zł 198 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, medal nagrodowy
308084
przyznawany za stłumienie Powstania Styczniowego, niesygn... | III- |
165 zł szac. 80 zł 171 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę obchodów 1000. rocznicy śmierci św. Metodego, 1885
307524
Aw: Św. Cyryl i Metody, między którymi krzyż, w odcinku s... | II |
120 zł szac. 60 zł 195 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, zestaw 4 medali z serii "Symbole Przyrody - Zwierzęta"
308096
w skład zestawu wchodzą: Bocian biały, Orzeł bielik, Bóbr... | I |
155 zł szac. 150 zł 131 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal religijny
308082
Aw: W otoku z promieni, siedząca Matka Boska z Dzieciątki... | II/III |
520 zł szac. 500 zł 268 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, medal propagandowy z Otto von Bismarckiem, bez daty
307733
Aw: Bismarck jako rycerz, stojący w lewo, wyciągający mie... | III |
70 zł szac. 40 zł 182 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, żeton na pamiątkę zjazdu lekarzy i przyrodników w Poznaniu, 1933
304590
Aw: XIV / ZJAZD / LEKARZY I / PRZYRODNIKÓW / POLSKICH / W... | II- |
110 zł szac. 50 zł 174 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, zestaw 4 medali z serii "Młode Zwierzęta", 2009-2010
308093
w skład zestawu wchodzą: Wilki, Jaszczurka zielona, Zółw ... | I |
160 zł szac. 150 zł 174 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, kolekcja medali z okazji Międzynarodowego Roku Astronomii "Systema Solare", 2009
308095
w skład zestawu wchodzą: - Słońce (łac. Sol) - platerowan... | I |
410 zł szac. 400 zł 876 wyświetleń |
6 | zakończona |