Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 21:01:20
308087
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, popiersie z wachlarzowatą kryzą, herb Gdańska w owalnej tarczy, dwukropek i rozetka na końcu napisu na awersie, litery S-A i miniaturowa data pod herbami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Shatalin GD15b-5 (R), Kop. 7489 (R1), Kop. Z.III.W. 1473 (R1)

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 1347

1)  760 zł
2)  740 zł
3)  620 zł
4)  600 zł
5)  540 zł
6)  480 zł
7)  460 zł
8)  450 zł
9)  410 zł
10)  400 zł
11)  390 zł
12)  350 zł
13)  330 zł