Polska, medal na pamiątkę obchodów 1000. rocznicy śmierci św. Metodego, 1885

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 22:41:20
307524
Opis: Polska - XIX wiek, medal na pamiątkę obchodów 1000. rocznicy śmierci św. Metodego, 1885, Warszawa (?), Aw: Św. Cyryl i Metody, między którymi krzyż, w odcinku sygnatura Ф. ВИТКОВСКIЙ, Rw: ГОСПОДН! / ПОГОУБН ТРАЗНЧЬ / НМЬМ СРЕСЬНВЬСА Вz / СДНИОДОУШИС СZВZ / КОУПЛЬ СZТВОРИИЗ / РАДЬНZ ЛЮДН / ПЗЬПРЕДСМЕРТИОЙ МОЛНТВЫ / СВ. КНРНЛЛА ПО ПАННОНСК / ЖИТСЮ ЕГО ГЛ. 16., w otoku ВЬ ПАМЯТЬ ТЫСЯЧЕЛЬТIА БЛАЖЕННОЙ КОНЧИНЫ СВ. МЕОДIЯ - ВАРШАВА 6 АПР 1885
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 36.9 mm, 15.60 g
Literatura: Diakov -, H-Cz. -

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 192

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  50 zł
4)  38 zł
5)  36 zł