Rosja, medal nagrodowy

Rosja, medal nagrodowy

Rosja, medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 22:40:00
308084
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, medal nagrodowy, przyznawany za stłumienie Powstania Styczniowego, niesygnowany, Aw: Orzeł carski, Rw: Daty 1863-1864, wokoło ЗА УСМИРЕНIЕ РОЛЬСКАГО МЯТЕЖА
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 28.0 mm, 11.58 g, medal z uszkiem, rzadki
Literatura: Diakov 722.1

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 171

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  85 zł
5)  75 zł