Polska, medal z serii królewskiej - Mieszko I

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2020 22:44:20
308091
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, medal z serii królewskiej - Mieszko I, mennica warszawska
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro złocone próby "925" , 14.22 g, stemple lustrzane, piękne

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 150

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  30 zł
4)  24 zł