Zakończenie: 27-08-2020 20:00 ÷ 22:48
Polska, medal 75 Lat Ruchu Filatelistycznego, 1968
307536
Aw: Znaczki pocztowe, oraz napis 75 LECIE RUCHU FILATELIS... | I- |
30 zł szac. 50 zł 110 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 700-lecia śmierci Świętopełka, 1969
307537
projekt: Anna Pietrowiec i Krystyna Kręcicka, Aw: Popiers... | I |
40 zł szac. 50 zł 139 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Czwarta Ogólnopolska Sesja Numizmatyczna Nowa Sól - 1973
307538
Aw: W centralnej części napis NOWA SÓL 1973, wokoło dwa n... | I- |
32 zł szac. 50 zł 129 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal na tysiąclecie Państwa Polskiego, 1966
307539
projektu W. Kowalika; Aw: W dzięwięci polach figury święt... | I- |
60 zł szac. 80 zł 542 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, zestaw 2 medali
307540
w zestawie: medal wystawy monet, medali i banknotów koła ... | I/I- |
32 zł szac. 50 zł 155 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, medal na pamiątkę fundacji pomnika upamiętniającego wydarzenia z lat 1813–1815,, 1818
307779
Aw: Głowy Aleksandra I i Fryderyka Wilhelma III w lewo, n... | III/III- |
170 zł szac. 75 zł 196 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Niemcy, medal Związku Ochotników Wojennych, 1905
307780
Aw: Germania, z mieczem i berłem, siedząca na tronie, z b... | II+ |
95 zł szac. 120 zł 132 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal z Wilhelmem I na pamiątkę 50. rocznicy służby wojskowej, 1857
307781
Aw: Głowa Wilhelma w lewo, niżej sygnatura K. FISHER FEC.... | III+ |
85 zł szac. 75 zł 194 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę 100. rocznicy bitwy pod Lipskiem i odsłonięcia Pomnika Bitwy Narodów, 1913
307782
Aw: Rycerz z mieczem i tarczą stojący na wprost, DER HERR... | II- |
85 zł szac. 50 zł 151 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, medal na pamiątkę 100. rocznicy bitwy pod Lipskiem, 1913
307783
Aw: Popiersie Wilhelma II w prawo, HUNDERTFEIER WILHELM I... | I- |
125 zł szac. 60 zł 195 wyświetleń |
7 | zakończona |