Polska, złotówka (tymf), 1665 AT

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 21:02:20
306605
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, złotówka (tymf), 1665 AT, Bydgoszcz, SERVATA SALVS na awersie
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, ładnie zachowana
Literatura: Kop. 1788, Szłapinskij 123

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 840

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  360 zł
4)  250 zł
5)  220 zł
6)  200 zł
7)  185 zł
8)  175 zł
9)  165 zł
10)  155 zł
11)  145 zł
12)  120 zł
13)  80 zł
14)  75 zł