Niemcy, medal z Wilhelmem I na pamiątkę 50. rocznicy służby wojskowej, 1857

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 22:33:40
307781
Opis: Niemcy - Prusy - Fryderyk Wilhelm IV 1840-1861, medal z Wilhelmem I na pamiątkę 50. rocznicy służby wojskowej, 1857, Aw: Głowa Wilhelma w lewo, niżej sygnatura K. FISHER FEC., FRIEDR. WILHELM - PRINZ v. PREUSSEN, Rw: Wilhelm w stroju rzymskiego generała koronowany przez Pallas stojącą na dłoni Marsa siedzącego na wzlatującym orle, NACH 50 - DIENST - JAHREN - 1857
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 44.3 mm, 42.31 g, niewielkie uderzenia rantu

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 193

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  50 zł