Polska, medal Czwarta Ogólnopolska Sesja Numizmatyczna Nowa Sól - 1973

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 22:41:20
307538
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal Czwarta Ogólnopolska Sesja Numizmatyczna Nowa Sól - 1973, Aw: W centralnej części napis NOWA SÓL 1973, wokoło dwa napisy w otokach CZWARTA OGÓLNOPOLSKA / SESJA NVMIZMAYCZNA, Rw: wizerunek monety średniowiecznej z Orzełkiem i napisem DVCIS MAZOVIE
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany 62.1 mm, 70.64 g, zielonkawa patyna

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 129

1)  32 zł
2)  30 zł