Niemcy, medal Związku Ochotników Wojennych, 1905

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 22:34:20
307780
Opis: Niemcy - Wilhelm II 1888-1918, medal Związku Ochotników Wojennych, 1905, Berlin, Aw: Germania, z mieczem i berłem, siedząca na tronie, z boków kobita z harfą i mężczyzna z mieczem i tarczą, niżej 1905 / MOD. A. M. WOLFF. FEC. WERNER SÖHNE BERLIN, Rw: Gałązka dębowa, VERBAND / DER / KREIGS-FREIWILLIGEN / VON 1870-71, na dole AUS EROBERTEM GESCHÜTZ
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 50.3 mm, 53.90 g, patyna

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 132

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  90 zł