Zakończenie: 27-08-2020 20:00 ÷ 22:48
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN - Władysław IV Waza, 1980
307925
Aw: Awers talara z 1642 roku, otoczony łańcuchem z Ordere... | I/I- |
75 zł szac. 50 zł 119 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN - Władysław IV Waza, 1981
308046
autorstwa Witolda Korskiego, Aw: Talar z popiersiem króla... | I |
85 zł szac. 55 zł 255 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN - Jan III Sobieski, 1981
308047
autorstwa Witolda Korskiego, Aw: Szóstak koronny, po boka... | I |
70 zł szac. 60 zł 194 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal na tysiąclecie Państwa Polskiego, 1966
307539
projektu W. Kowalika; Aw: W dzięwięci polach figury święt... | I- |
60 zł szac. 80 zł 544 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, zestaw 2 medali
307540
w zestawie: medal wystawy monet, medali i banknotów koła ... | I/I- |
32 zł szac. 50 zł 155 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal Czwarta Ogólnopolska Sesja Numizmatyczna Nowa Sól - 1973
307538
Aw: W centralnej części napis NOWA SÓL 1973, wokoło dwa n... | I- |
32 zł szac. 50 zł 129 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z okazji 20-lecia Sekcji Numizmatycznej i Związku Filatelistycznego w Krakowie, 1977
307534
sygnowany na boku W.Korski, Aw: Trzy wierze symbolizyjące... | I- |
34 zł szac. 50 zł 123 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal 150. rocznica powstania listopadowego, 1980
308049
projektu Marka Lipowskiego, Aw: Orzeł, niżej 150 ROCZNICA... | I |
85 zł szac. 80 zł 144 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal 75 Lat Ruchu Filatelistycznego, 1968
307536
Aw: Znaczki pocztowe, oraz napis 75 LECIE RUCHU FILATELIS... | I- |
30 zł szac. 50 zł 111 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal Światowa Wystawa Filatelistyczna POLSKA '93, 1993
305256
Aw: Fragment znaczka z herbem Poznania, ŚWIATOWA WYSTAWA ... | I- |
240 zł szac. 400 zł 132 wyświetleń |
1 | zakończona |