Polska, medal z okazji 20-lecia Sekcji Numizmatycznej i Związku Filatelistycznego w Krakowie, 1977

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 22:41:40
307534
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal z okazji 20-lecia Sekcji Numizmatycznej i Związku Filatelistycznego w Krakowie, 1977, sygnowany na boku W.Korski, Aw: Trzy wierze symbolizyjące herb Krakowa, pod nimi napis XX-LECIE SEKCJI NVMIZMATYCZNEJ POL ZWIĄZKV FILATEL W KRAKOWIE, 1957 - 1977, na dole orzeł w tarczy rozdziela datę, Rw: Rysunek denara Władysława Hermana - trzy wieże
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany 64.1 mm 93.11 g, zielonkawa patyna

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 123

1)  34 zł
2)  32 zł