Polska, medal Światowa Wystawa Filatelistyczna POLSKA '93, 1993

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2020 22:45:40
305256
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, medal Światowa Wystawa Filatelistyczna POLSKA '93, 1993, Warszawa, Aw: Fragment znaczka z herbem Poznania, ŚWIATOWA WYSTAWA / FILATELISTYCZNA, POZNAŃ / 7-16 • V / 1993, WORLD PHILATELISTIC EXHIBITION, Rw: Orzeł wznoszący się od lotu na dole wygrawerowane M. K. F. Koszalin, medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak + złocone srebro próby '925', 69.8 mm, 144.13 g, nakład 420 sztuk, medal w oryginalnym pudełku
Literatura: Paszkowycz 59/93, MMP 93/282

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 132

1)  240 zł