Polska, medal z okazji Światowej Wystawy Filatelistycznej, 1973

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:37:00
305206
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal z okazji Światowej Wystawy Filatelistycznej, 1973, Warszawa, Aw: Głowa Mikołaja Kopernika przechodząca w znaczek pocztowy, u góry POLSKA / 73, na dole POZNAŃ 19.VIII.-2.IX.1973, Rw: ŚWIA / TOWA•WY / STAWA•FILA / TELISTYCZNA / EXPOSITION / PHILATELI / QUE•MON / DIALE, medal projektu Jerzego Jarnuszkiewicza, punca srebra "3" na rewersie
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 49.6 mm, 65.85 g
Literatura: Paszkowycz 23/73, MMP 73/527

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 171

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  140 zł
5)  130 zł