Polska, medal Klubu Numizmatyków

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:36:20
305202
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal Klubu Numizmatyków, Aw: Widok dawnego Szpitala św. Ducha przy ul. Elektoralnej w Warszawie (w którym działał po wojnie Klub Numizmatyków), AMOR NUMMORUM NOS UNIT / STOŁECZNY DOM KULTURY / KLUB NUMIZMATYKÓW / ROK ZAŁ. 1967; Rw: Panorama warszawskiego Starego Miastai od strony Pragi, u góry Syrenka i wstęga z napisem VARSOVIA, u dołu MCMLXXl, na obrzeżu punca srebra "4" i numer 140
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 60.7 x 44.9 mm, 50.89 g

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 146

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł