Polska, medal pamiątkowy z okazji 1000. rocznicy chrztu Polski, 1966

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:35:40
305196
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal pamiątkowy z okazji 1000. rocznicy chrztu Polski, 1966, Warszawa, Aw: Półpostać papieża w lewo, z lewej + / OJ- / CIEC / ŚWIĘ- / TY / PAWEŁ / VI / + / 1966 / +, na dole sygnatura W.KOWALIK, Rw: Dziewięć pól w których święci oraz godła Polski piastowskiej, jagiellońskiej i współczesnej, Matka Boska Częstochowska i napis TYSIĄCLECIE / CHRZTU ŚWIĘ- / TEGO NARO- / DU POLSKIE- / GO-966- / 1966 / WK, na obrzeżu nabita punca srebra oraz VERITAS WARSZAWA, medal projektu Wacława Kowalika
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 69.8 x 67.9 mm, 152.51 g
Literatura: Maczynski 19

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 290

1)  580 zł
2)  580 zł
3)  560 zł
4)  410 zł
5)  350 zł
6)  240 zł
7)  220 zł