Polska, odznaka na pamiątkę stulecia krakowskiej szkoły technicznej, 1934

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:34:00
306719
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka na pamiątkę stulecia krakowskiej szkoły technicznej, 1934, W kole zębatym Orzeł, niżej WSPÓLNEMI SIŁAMI / I MOZOLNĄ PRACĄ TE- / CHNICY KRAJE i LUDZI BOGACĄ, niżej maszyna parowa, na kole zębatym KRAKOWSKA • SZKOŁA • TECHNICZNA • 1834 - 1934, odznaka jednoczęściowa, bita z lekką kontrą, ślad po mocowaniu na szpilkę, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana S. NIEMCZYK KRAKÓW
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 22.4 mm, 4.43 g, słupek wtórnie zamontowany, zerwany gwint

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 194

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  40 zł
4)  30 zł
5)  24 zł