Polska, odznaka FIS Zakopane, 1939

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:33:40
306718
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka FIS Zakopane, 1939, Skoczek narciarski, 19 FIS 39 - ZAKOPANE, na stronie odwrotnej nabita litera C?, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz, emalia, 25.9 mm, 7.27 g, słupek minimalnie zgięty, ale odznaka pięknie zachowana

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 234

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  42 zł
4)  36 zł
5)  34 zł
6)  32 zł
7)  30 zł