Włochy, pezza della rosa, 1684

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:32:40
306832
Opis: Włochy - Toskania - Cosmo III 1670-1723, pezza della rosa, 1684, Livorno, Aw: Tarcza herbowa, wokoło napis, Rw: Róże, wokoło napis
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 25.66 g, ciemna patyna na awersie
Literatura: Dav. 4216, CNI 59

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 254

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  1 550 zł
4)  1 400 zł
5)  1 100 zł
6)  920 zł