Rosja, 5 kopiejek, 1893 СПБ АГ

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:29:20
306160
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, 5 kopiejek, 1893 СПБ АГ, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 153, Kazakov 787

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 204

1)  36 zł
2)  36 zł
3)  32 zł
4)  28 zł
5)  24 zł
6)  20 zł