Niemcy, 3 marki pośmiertne, 1909 A

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:27:20
306841
Opis: Niemcy - Schwarzburg-Sondershausen - Karol Günther 1880-1909, 3 marki pośmiertne, 1909 A, Berlin
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 46, Jaeger 170

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 139

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  390 zł
4)  380 zł
5)  370 zł
6)  360 zł