Niemcy, 32 szylingi (gulden), 1758

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:19:40
306852
Opis: Niemcy - Lubeka- miasto, 32 szylingi (gulden), 1758, Lubeka, końcówka legendy rewersu - LUBEC
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mennicze pęknięcie krążka, patyna, piękny
Literatura: Behrens 301b, Davenport 629

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 158

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  310 zł