Niemcy, talar, 1776

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, talar, 1776

Niemcy, talar, 1776

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:18:00
306834
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Ansbach - Aleksander 1757-1791, talar, 1776, Schwabach
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.05 g, miejscowa patyna
Literatura: Dav. 2013, Slg. Wilmersdörffer 1097

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 304

1)  1 050 zł
2)  1 050 zł
3)  980 zł
4)  800 zł
5)  540 zł
6)  500 zł
7)  490 zł
8)  480 zł