Czechy, 3 krajcary, 1632

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Czechy, 3 krajcary, 1632

Czechy, 3 krajcary, 1632

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:12:20
307249
Opis: Czechy - Schlick - hrabstwo - Heinrich Schlick 1627-1650, 3 krajcary, 1632, Planá, cyfra nominału bez obwódek
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: niedobite, patyna
Literatura: Smetana-Jakymenková C32

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 116

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  40 zł
4)  40 zł
5)  30 zł