Austria, 3 krajcary, 1660

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Austria, 3 krajcary, 1660

Austria, 3 krajcary, 1660

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:06:20
307236
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, 3 krajcary, 1660, Kutna Hora
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 1476

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 64

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  44 zł