Austria, 3 krajcary, 1627

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Austria, 3 krajcary, 1627

Austria, 3 krajcary, 1627

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 22:00:00
307219
Opis: Austria - Ferdynand II 1619-1637, 3 krajcary, 1627, Mikulov
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: moneta niedobita, ciemna patyna
Literatura: Herinek 1255

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 207

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  40 zł