Śląsk, obol, 1652

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, obol, 1652

Śląsk, obol, 1652

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 21:55:00
307192
Opis: Śląsk - księstwo cieszyńskie - Elżbieta Lukrecja 1625-1653, obol, 1652, Cieszyn
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: z końcówki blaszki, patyna
Literatura: F.u.S. 3104, Kop. 5663 (R1)

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 136

1)  30 zł