Śląsk, obol, 1651

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, obol, 1651

Śląsk, obol, 1651

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 21:54:40
307191
Opis: Śląsk - księstwo cieszyńskie - Elżbieta Lukrecja 1625-1653, obol, 1651, Cieszyn, wariant z pełną datą
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: F.u.S. 3100, Kop. 5659

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 68

1)  24 zł