Polska, 1 gulden, 1932

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 1 gulden, 1932

Polska, 1 gulden, 1932

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 21:42:00
304869
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1 gulden, 1932, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 15, Jaeger D.15, CNG 517, Parchimowicz 62

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 63

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  75 zł