Polska, 5 groszy, 1931

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 groszy, 1931

Polska, 5 groszy, 1931

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 21:34:40
306130
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 5 groszy, 1931, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz 103e

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 127

1)  38 zł
2)  36 zł