Polska, szeląg, 1762

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szeląg, 1762

Polska, szeląg, 1762

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 21:26:40
307188
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Toruń, szeląg, 1762, Toruń, z literami D - B po bokach tarczy herbowej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: CNCT 1799, Kop. 8391 (R3)

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 126

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  38 zł
4)  36 zł