Polska, szeląg, 1752

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szeląg, 1752

Polska, szeląg, 1752

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 21:26:00
306749
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, szeląg, 1752, Grünthal
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt 702, Kop. 2035, Merseb. 1793

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 271

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł
4)  42 zł
5)  22 zł
6)  20 zł
7)  18 zł