Polska, ort, 1623

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 21:14:40
307119
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, skrócona data nad herbem Gdańska, nieco rzadsza odmiana z końcówką PRV
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: CNG 167, Shatalin GD23f-3, Kop. Z.III.W. 1487 (R)

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 241

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  390 zł
4)  320 zł
5)  260 zł
6)  200 zł
7)  160 zł
8)  155 zł
9)  145 zł
10)  140 zł
11)  125 zł
12)  120 zł