Polska, trojak, 1619

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1619

Polska, trojak, 1619

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 21:07:40
307303
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1619, Kraków, na awersie SIG III, na rewersie POLONI
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger K.19.1.a

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 135

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  48 zł