Polska, trojak, 1595

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 21:07:20
306759
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Lublin, skrócona data rozdzielona herbem Lewart, wąska głowa króla, korona z krzyżykiem
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger L.95.6.a (R)

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 420

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  210 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  75 zł