Polska, trojak, 1600

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 21:07:00
306761
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1600, Bydgoszcz, rozetki po bokach nominału, na rewersie pełna data przedzielona herbem Lewart
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger B.00.1.d

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 263

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  85 zł
9)  80 zł
10)  75 zł