XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat guziczkowy, XIII-XIV w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 20:59:40
306754
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat guziczkowy, XIII-XIV w., strzała na szerokiej krokwi o poszerzonych podstawach, u dołu kulka
Stan zachowania: III+/III, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.3 mm, 0.17 g, ciekawy i rzadki egzemplarz, mimo uszkodzeń bardzo czytelny
Literatura: brak analogii

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 81

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  160 zł