XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat guziczkowy, II poł. XIII w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 20:59:20
306767
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat guziczkowy, II poł. XIII w., Przewiązana lilia z pręcikami, o bocznych liściach wysokich i słabo widocznych liściach dolnych
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.4 mm, 0.23 g, patyna, lekko pognieciony
Literatura: BRP Lubomia 61, Kop. 311y

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 275

1)  270 zł
2)  260 zł