Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 13-08-2020 20:55:00
305733
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 30.5 x 11.5 mm, 2.09 g - podgięty, 30.8 x 12.3 mm, 2.06 g, razem 2 sztuki

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 324

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  75 zł
5)  50 zł
6)  42 zł
7)  40 zł
8)  38 zł
9)  34 zł
10)  32 zł
11)  30 zł